Wyprzedaż! Bramka ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Bramka WiFi ZigBee HA 1.2

SHFHS1GW-W

Nowy produkt

Inteligentna bramka do sterowania całym systemem.

Współpraca z pilotami, czujnikami i detektorami systemu.

Funkcja alarmów, lampki nocnej.

Bramka Wi-Fi wysyła powiadomienia na telefon.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

220,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Wilgotność 95%RH
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Średni pobór mocy ≤0.5 W
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Wymiary (mm) 70*70*52mm

Więcej informacji

Serce inteligentnego domu

Jeżeli marzysz o urządzeniu smart home, bramka WiFi ZigBee jest elementem, od którego zaczniesz budować system przekształcający Twoje mieszkanie w inteligentny dom wyposażony w czujniki i automatykę.

Prezentowana bramka WiFi pozwala przekazywać powiadomienia z poszczególnych czujników na urządzenia mobilne skonfigurowane z systemem. Oznacza to, że gdy w domu wydarzy się coś alarmującego, dowiesz się o tym w czasie rzeczywistym, nawet jeżeli znajdujesz się bardzo daleko, na przykład za granicą. Nie trzeba przekonywać, jak bezpieczne i wygodne perspektywy otwiera taka możliwość – w razie awaryjnej sytuacji w każdej chwili powiadomisz rodzinę, odpowiednie służby czy sąsiadów, trzymając rękę na pulsie, gdziekolwiek jesteś.

Bramka WiFi pozwala zaprogramować w zasadzie wszystkie elementy inteligentnego domu, np. podnoszenie rolet o określonej godzinie, nalewanie i podgrzewanie wody w wannie, kontrolę poprzez kamery czy wyłącznie poszczególnych urządzeń w zależności od ustalonych zmiennych.

Sterowanie bramką to kwestia wyboru aplikacji w urządzeniu mobilnym lub pilota. Jedno i drugie rozwiązanie jest bardzo intuicyjne i proste, nawet dla osób starszych i schorowanych. Pojedyncze kliknięcia umożliwiają zmianę ustawień, a wygodne tryby timerów i harmonogramów w pełni automatyzują rutynowe działania.

Unowocześniając swój dom, zacznij od podstaw. Zainwestuj w bramkę, która dzięki oryginalnemu i niezawodnemu protokołowi daje znać o wszystkich zagrożeniach i pozwala regulować wszelkie aspekty codziennego funkcjonowania w ukochanych czterech ścianach.

bramka heimann.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Heiman bramka

Instrukcja obsługi inteligentnej bramki Heiman

Pliki do pobrania (2.69M)