BROADLINK - Inteligentny dom technologia przyszłości

Oferta  BroadLink

 Oferta Broadlink

Sterowanie oświetleniem, roletami, domowymi urządzeniami elektrycznymi jest możliwe dzięki prostym i niedrogim wtyczkom i detektorom. Sprawdź produkty, które ułatwiają sterowanie domem i dbanie o jakość powietrza w pomieszczeniach.

 

Smart Home

Inteligentny dom dla każdego

Podstawowym produktem jest inteligentna wtyczka Smart Plug SP-3 współpracująca z wieloma urządzeniami systemu firmy BroadLlink. Nie musisz zmieniać instalacji, niszczyć ścian i sufitów, robić remontu i bałaganu, a możesz mieć inteligentny dom. Sterowanie urządzeniami elektrycznymi w twoim mieszkaniu zapewni inteligentna wtyczka SP-3, realizująca prostą zasadę „Plug and play – podłącz i używaj”. Można jej użyć jak zwykłego programatora czasowego, zapewniając załączenia urządzeń elektrycznych w wyznaczonych godzinach i taryfach energetycznych. Najciekawszą funkcją SP-3 jest możliwość załączenia dowolnego urządzenia elektrycznego, podłączonego poprzez nią do sieci,  z dowolnego praktycznie miejsca na świecie, poprzez użycie smartfonu lub tableta z zainstalowaną aplikacją „BroadLink – Universal Remote”. Jedyny warunek – wtyczka musi być w zasięgu sieci Wi-Fi/3G/4G. W każdej chwili poprzez aplikację możesz sprawdzić stan załączenia urządzenia. Pozostawione w mieszkaniu żelazko podłączone poprzez SP-3 nie będzie stanowić już zagrożenia i nie będziecie się już niepokoić lub wracać do domu aby to sprawdzić.

Inteligentna wtyczka SP-3

Widoczny na zdjęciu powyżej przycisk, służący do manualnego załączenia wtyczki, pełni również funkcję oświetlenia nocnego o bardzo przyjemnej i neutralnej poświacie.

Obecnie do systemu została wdrożona identycznie wyglądająca inteligentna wtyczka SP-3S. Ma ona wszystkie wyżej wymienione zalety z wyjątkiem lampki nocnej. W zamian dodatkowo mierzy zużycie energii elektrycznej urządzenia podłączonego poprzez nią do sieci. Dzięki temu nie tylko dbamy o nasz domowy budżet ale również o środowisko naturalne.

Wtyczki SP3 i SP3s umożliwiają sterowanie urządzeniami o maksymalnej mocy 3,68 kW (prąd maks, 10A)

Identyczne funkcjonalności jak wtyczka SP3 posiada wyłącznik SC1 z ta różnicą, ż wyłącznik ten jest przystosowany do montażu na tablicy rozdzielczej lub w puszce. Maksymalny prąd obciążenia dla SC1 wynosi 10A, czyli może sterować urządzeniami o mocy maksymalnej do 2,3 kW. 

Kolejnym urządzeniem systemu BroadLink jest uniwersalny pilot RM4-PRO.  Pilot komunikuje się z aplikacją mobilną poprzez WiFi/3G/4G oraz umożliwia sterowanie różnymi urządzeniami w domu (np. audio, wideo, ogrzewanie, klimatyzacja, bramy garażowe czy wjazdowe, rolety itp.) poprzez kanał IR lub RF 433 MHz.

Pilot uniwersalny RM4-PRO

W ofercie posiadamy również prezentowany poniżej detektor temperatury i wilgotności HTS2, który współpracuje z pilotem uniwersalnym RM4PRO. Ten zestaw umożliwia m.in. sterowanie urządzeniami w zależności od poziomu temperatury i wilgotności poprzez współpracę aplikacji „BroadLink – Universal Remote” z ogólnie dostępną platformą IFTTT.

Detektor temperatury i wilgotności HTS2

Aplikacja  mobilna umożliwia nam tworzenie gotowych scenariuszy np. udanego poranka. W bardzo prosty sposób definiując wcześniej taki scenariusz w aplikacji a następnie naciskając na smartfonie jego ikonkę uruchamiamy zaprojektowany cykl zdarzeń. Rolety się podnoszą, słychać przyjemne dźwięki muzyki a w powietrzu unosi się aromat świeżej kawy

Wyłącznik dotykowy TC2 BroadLink

Wyłącznik ścienny TC-2

Pilot RM4-PRO umożliwia nam dodatkowo sterowanie oświetleniem, jeśli zainstalujemy w obiekcie inteligentne wyłączniki serii TC-2.  Są to wyłączniki jedno-, dwu- lub trzykanałowe charakteryzujące się nowoczesnym i nietuzinkowym wyglądem. Możemy je załączać zarówno manualnie oraz poprzez aplikację „BroadLink – Universal Remote”z poziomu smartfona czy tableta w dowolnym momencie. Można uzależnić załączenia od od temperatury lub wilgotności mierzonych przez detektor HTS2 oraz dowolną sekwencję załączeń zaprogramować w scenariuszach w aplikacji. Umożliwia to współpraca aplikacji „BroadLink – Universal Remote”z ogólnie dostępną platformą IFTTT. Mamy inteligentny dom za niewielkie pieniądze. System taki oprócz nieporównywalnej wygody użytkowania, zwiększa bezpieczeństwo naszego domu ale przede wszystkim daje wymierne korzyści w postaci oszczędności energii elektrycznej, co w dzisiejszych czasach jest niezmiernie pożądane.

Kolejnym urządzeniem sytemu BroadLink jest pilot uniwersalny RM4 mini. Pilot komunikuje się z aplikacją mobilną przez WiFi/3G/4G  i umożliwia sterowanie urządzeniami poprzez kanał IR (podczerwień) – nie posiada RF. Pilot RM4 mini współpracuje również z detektorem temperatury i wilgotności HTS2