A1 detektor środowiska

SHFA1

Nowy produkt

Czujnik środowiska A1 umożliwia pomiar temperatury, wilgotności, natężenia światła oraz poziomu hałasu w pomieszczeniu. Dzięki współpracy z pilotem uniwersalnych RM Pro umożliwia sterowanie urządzeniami zewnętrznymi (rolety, sprzęt RTV, inteligentna wtyczka itp.) w zależności od zmierzonych parametrów otoczenia. 

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

249,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy 0-55°C
Wilgotność 5~95%
Częstotliwość WiFi 2,4 GHz 801.11 b/g/n
Napięcie znamionowe AC100-240V
Częstotliwość 50-60Hz
Powiadomienia 1*Wi-Fi LED, 1*Led - wskaźnik zasilania

Więcej informacji

Inteligentny dom dba o Twoje zdrowie

Nie jest Ci obojętne, w jakich warunkach żyjesz, prawda? W takim razie czujnik jakości powietrza i innych czynników środowiskowych jest znakomitym rozwiązaniem, które powinieneś wprowadzić do swojego domu.

Specjalnie zaprojektowany czujnik pozwala Ci kontrolować takie parametry, jak temperatura, wilgotność powietrza czy natężenie światła i hałasu. Co więcej, urządzenie tworzące smart dom nie poprzestaje na analizie i ułatwia rozwiązywanie problemów w czasie rzeczywistym. Jak to działa w praktyce? Połącz detektor temperatury i innych czynników z pilotem uniwersalnym RM Pro, a rolety same będą się opuszczały, telewizory i inne urządzenia RTV wyłączały się lub ściszały automatycznie, zasilanie przestawało działać, gdy nie jest używane itp.

Detektor wilgotności i pozostałych parametrów środowiskowych umożliwia nieustanną kontrolę jakości warunków w pomieszczeniu i przesyłanie wyniki za pomocą wbudowanego modułu WiFi. Schemat działania wykracza daleko poza standardową analizę. Chodzi bardziej o znalezienie problemu, następnie podjęcie działania (samodzielnie lub automatycznie), żeby w efekcie na stałe poprawić warunki panujące w mieszkaniu.

Pamiętaj, że wilgotność, temperatura czy hałas wpływają na jakość snu, efektywność pracy i nauki, wreszcie na samopoczucie towarzyszące codziennym czynnościom. Odkryj, co hamuje Twój dobry nastrój i rozwiąż problem raz na zawsze. Nowoczesny czujnik temperatury z pewnością Ci w tym pomoże. Postaw na nowoczesność, mobilność, wiarygodne badania. Żyj jak najlepiej w miejscu, w którym wszystko powinno sprzyjać Twojemu zdrowiu!

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Instrukcja A1

Instrukcja obsługi czujnika środowiska Broadlink A1.

Pliki do pobrania (226.77k)