Wyprzedaż! Detektor gazu ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor gazu ziemnego i LPG ZigBee HA 1.2

SHFHS1CG-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart Home.

Detektor gazu (czujnik gazu).

Profesjonalna detekcja gazu ziemnego, gazu LPG oraz wielu innych gazów płynnych.

Natychmiastowy alarm i powiadomienie na telefon komórkowy.

Czujnik gazu o nowoczesnym wyglądzie.

Prosty i szybki montaż detektora.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi ZigBee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

85,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Wilgotność 95%RH
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Średni pobór mocy ≤0.3W
Głośność alarmu 75dB/1m
Czułość 6%LEL±3%LEL
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Wymiary (mm) 75* 65* 45.5mm

Więcej informacji

Wykryj niewidzialnego wroga

Smart Home to inteligentny dom, który jest bezpieczny dla wszystkich mieszkańców. Nowoczesne udogodnienia mają służyć nie tylko poprawie komfortu czy automatyzacji codziennych potrzeb, ale także lepszej ochronie przed mniej lub bardziej popularnymi zagrożeniami.

Czujnik gazu ziemnego oraz LPG ZigBee HA 1.2 jest przykładem nowoczesnego rozwiązania, które wystarczy podłączyć, żeby zaczęło działać. Docenisz prostotę i szybkość montażu. W kilka chwil po rozpakowaniu urządzenia przynosi ono wymierne korzyści: świadomość, czy w Twoim pomieszczeniu natężenie gazu nie stanowi zagrożenia dla zdrowia, życia i mienia. Jednocześnie nowoczesny design wpisuje się w minimalistyczną ideę „mniej znaczy więcej” i pasuje do praktycznie wszystkich stylizacji pomieszczeń.

Łącząc urządzenie z inteligentną bramką Wi-Fi Zig Bee, zyskujesz możliwość otrzymywania błyskawicznych powiadomień na telefon, dzięki czemu o zagrożeniach wiesz w każdej chwili, nawet z dala od domu. Możesz zareagować w czasie rzeczywistym, a bezpieczeństwo Twojego domu jest pod pełną kontrolą. Zasięg czujnika wynosi nawet 100 metrów w otwartej przestrzeni, dlatego świetnie sprawdza się w mieszkaniach i domkach jednorodzinnych.

Zatrzymaj niewidzialne zagrożenie – detektor gazu czuwa nad Twoim bezpieczeństwem. W połączeniu z bramką internetową tworzy duet idealny. Niewielki koszt urządzenia zachęca do zainteresowania się nowoczesną ochroną. Nie pozwól, żeby doszło do wybuchu lub zatrucia tylko z tego powodu, że nie skorzystałeś z nowoczesnych, łatwo dostępnych detektorów, takich jak Czujnik gazu ziemnego oraz LPG ZigBee HA 1.2

gaz sensor polski.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania