Wyprzedaż! Detektor dymu ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor dymu ZigBee HA 1.2

SHFHS1SA-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart Home.

Detektor dymu z wyprzedzeniem wykrywa zagrożenia. 

Większe bezpieczeństwo Twoje i Najbliższych.

Czujnik dymu zmniejsza ryzyko pożaru.

Natychmiastowe powiadomienie na telefon.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi Zigbee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

W magazynie

82,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Głośność alarmu 85dB/3m
Czułość 0.089-0.25dB/m
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Prąd czuwania ≤10uA
Prąd alarmu ≤60mA
Wymiary detektora 54*54*45mm

Więcej informacji

W Twoim domu nie ma miejsca dla dymu

Nie ma dymu bez ognia? Mówiąc całkiem serio, z dymem nie ma żartów – zwiastuje wszakże pożar, który zagraża życiu, zdrowiu i całemu budynkowi. W tej sytuacji czujnik dymu staje się niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczenia, w którym znajdują się kominek, piec czy inna urządzenia mogące spowodować pojawienie się ognia.

Bramka WiFi Zigbee wraz z urządzeniem, które wykracza możliwościami poza zwykły detektor dymu, gwarantują, że sygnał SOS na Twoje urządzenie mobilne zostanie wysłany od razu, gdy pojawi się choćby słaby dym. Z kolei klasyczny alarm jest na tyle donośny, że usłyszą go nie tylko domownicy, ale również sąsiedzi. Dzięki temu od razu można interweniować i ratować sytuację. Być może w ten sposób inteligentny dom nie spłonie w razie pożaru...

Najważniejszą cechą prezentowanego produktu jest dokładność i szybkość działania. W kwestii bezpieczeństwa nie ma miejsca na kompromis – w końcu chcesz mieć pewność, że Twoje mienie i zdrowie są odpowiednio chronione. Błyskawiczne powiadomienie sprawia, że gdziekolwiek jesteś, masz kontrolę nad swoim domem. Bateria czujnika wytrzymuje przez rok i posiada wskaźnik, dzięki któremu wiesz, kiedy podładować akumulator.

Elegancki, nierzucający się w oczy wygląd sprzyja montażowi w dowolnym pomieszczeniu – wszędzie tam, gdzie tego najbardziej potrzebujesz. Wymiar urządzenia to zaledwie 5,4 x 5,4 x 4,5 cm. Skorzystaj z jego właściwości i niskiej ceny produktu, który działa nawet w wysokich temperaturach. Wybierz bezpieczeństwo i chroń swoje pomieszczenia przed dymem!

czujnik dymu.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania