Wyprzedaż! Detektor CO ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor czadu ZigBee HA 1.2

SHFHS1CA-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart home.

Detektor tlenku węgla popularnie nazywany czujnikiem CO lub czadu. 

Skuteczne narzędzie w walce z tlenkiem węgla.

Profesjonalna detekcja gazów toksycznych.

Czad - cichy zabójca. Czujnik tlenku węgla pozwala szybko go wykryć.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi Zigbee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

W magazynie

149,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Głośność alarmu 85dB/3m
Czułość 30ppm (120 minutes) 50ppm (60-90minutes) 100ppm (10-40minutes) 300ppm (3minutes)
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Prąd czuwania ≤10uA
Prąd alarmu ≤60mA
Wymiary detektora 54*54*45mm

Więcej informacji

Wyprzedź niewidzialnego przeciwnika

Detektor CO, czyli wykrawacz tlenku węgla jest wręcz obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu, jeżeli znajdują się w nim kuchenka gazowa, bojler, piec, kominek czy niezbyt dobrze zamontowana wentylacja. Niestety, wciąż bardzo wiele osób lekceważy takie udogodnienia jak czujnik gazu, co w skrajnych przypadkach może mieć tragiczne konsekwencje.

Czad jest bowiem niewidzialnym wrogiem, który atakuje cały organizm w niewyczuwalny sposób. Możesz w jednej chwili stracić panowanie nad własnym ciałem i poważnie się zatruć, w ogóle tego nie czując. Czujnik CO eliminuje to ryzyko – gdy wykrywa zagrożenie, od razu wysyła odpowiedni sygnał SOS i chroni przed zatruciem.

Prezentowany detektor gazu z komunikacją ZigBee jest profesjonalnym narzędziem, które identyfikuje toksyczne gazy. Każdy inteligentny dom powinien posiadać takie urządzenie. W smart home, w którym znajduje się inteligentna bramka Wi-Fi ZigBee, detektor spełnia dodatkową rolę: natychmiastowo powiadamia o zagrożeniu na telefon. Gdziekolwiek się znajdujesz, od razu wiesz, że w Twoim domu znajduje się śmiertelnie niebezpieczny czad. Czujnik tlenku węgla można zamontować w łatwy i niemal niezauważalny sposób w dowolnym miejscu, w którym istnieje potencjalne ryzyko pojawienia się trującego gazu.

Proponowane urządzenie markowej firmy odpowiada na współczesne zagrożenia i cechuje się dużą czułością, wykrywając czad na odległość. Chroń swoich bliskich przez wybór sprawdzonych technologii. Nie pozwól, żeby gaz, którego nie czuć, zatruł powietrze, gdy po prostu spędzasz czas w domu. Twój dom ma być wszakże oazą bezpieczeństwa. Niewielkim kosztem możesz uzyskać taką gwarancję.

czad.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania