Wyprzedaż! Detektor temperatury i wilgotności ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor temperatury i wilgotności ZigBee HA 1.2

SHFHS1HT-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart Home.

Detektor (czujnik) temperatury i wilgotności.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi ZigBee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

79,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Prąd czuwania ≤10uA
Wymiary detektora 60*60*20.8mm

Więcej informacji

Inteligentny dom z kontrolowaną temperaturą

Detektor temperatury? Czujnik wilgotności? Właśnie tak w praktyce realizuje się koncepcję smart home, czyli inteligentnego domu, w którym połączone urządzenia w nowoczesny sposób kontrolują stan powietrza, analizują potencjalne zagrożenia i zwiększają w ten sposób komfort mieszkania.

Profesjonalny detektor wilgotności wyposażony w czujnik temperatury z komunikacją ZigBee w pełni odpowiada na Twoje codzienne potrzeby. Na bieżąco wykrywa parametry powietrza i dba o to, żeby temperatura w pomieszczeniach znajdowała się na odpowiednim poziomie – podobnie jak wilgotność, która znacząco wpływa na funkcjonowanie człowieka. Bramka WiFi ZigBee jest w tym momencie niezbędnym dodatkiem, ponieważ umożliwia przesyłanie komunikatów na urządzenie mobilne, a także umożliwia uruchamianie procesów służących zapobieganiu niepożądanych efektów.

W inteligentnym domu zbyt wysoka temperatura może na przykład skutkować zasłonięciem okien. Brzmi niezwykle? Wszystko zależy od Ciebie. Zdecyduj, jak chcesz żyć we własnych czterech ścianach. Pamiętaj, że temperatura i wilgotność powietrza w dużej mierze decydują o zdrowiu i samopoczuciu – Twoim i Twoich bliskich. Chcesz uniknąć przeziębień, bólu głowy czy ogólnego pogorszenia kondycji? Pragniesz zdrowego snu, spokojnego oddechu i przyjemnej zabawy w wolnym czasie? Chroń jakość atmosfery dookoła. Zadbaj o utrzymanie temperatury i wilgotności na stałym, odpowiednim poziomie!

Z nowoczesnym urządzeniem ZigBee to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Sam detektor nie zajmuje dużej przestrzeni, jego wymiary to zaledwie 6 x 6 x 2,8 cm. Użyj go jak najszybciej i ciesz się właściwymi parametrami otoczenia!

Produkty powiązane

Pliki do pobrania