Wyprzedaż! Detektor podczerwieni ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor podczerwieni ZigBee HA 1.2

SHFHS1MS-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart Home.

Detektor ruchu wykrywa ruch człowieka i zwierząt w oparciu o detekcję temperatury.

Czujnik ruchu dba o bezpieczeństwo Twojego domu.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi ZigBee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

W magazynie

Ostatnie egzemplarze!

75,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Prąd czuwania ≤16 uA
Prąd alarmu ≤30 mA
Kąt wykrywania 110 °
Wysokość instalacji 2.1m
Odległość wykrywania 9~12m
Wymiary detektora 65*65*28mm

Więcej informacji

Każdy ruch pod kontrolą

Projektantom smart home zależy na jak największej kontroli nad otoczeniem, które kochają. Również Ty chcesz, żeby bezpieczeństwo było synonimem Twojego mieszkania, prawda? Czujnik ruchu wykorzystujący detektor podczerwieni jest więc idealnym urządzeniem do efektywnego sprawdzania, czy wszystko w porządku.

Detektor ruchu uznanej firmy Zig Bee wykrywa poruszanie się ludzi i zwierząt na podstawie temperatury ciała, którą przechwytuje z niezwykłą skutecznością. Czujnik temperatury dokładnie rozróżnia poruszanie się żywych istot na tle statycznego otoczenia. Jeżeli Twój inteligentny dom jest wyposażony w takie nowoczesne urządzenia jak bramka WiFi  ZigBee, możesz zintegrować detektor temperatury z Twoim smartfonem lub tabletem.

Gdziekolwiek jesteś, czujnik przesyła Ci informację na tablet lub smartfon. Kąt detektora to aż 110 stopni, a zasięg wykrywania sięga 9-12 metrów, co pozwala kontrolować sytuację w pomieszczeniu. Zastanów się, gdzie najlepiej zamontować urządzenie. Uprzedzamy, że jego nowoczesny, minimalistyczny wygląd nie rzuca się w oczy. Wymiary to zaledwie 6,5 x 6,5 x 2,8 cm.

Wykorzystując detektor podczerwieni ZigBee, z jednej strony sprawdzasz dom pod kątem niechcianych wizyt (na przykład włamywaczy), a z drugiej możesz dbać o bezpieczeństwo swoich zwierząt (pod warunkiem, że pies czy kot nie mogą wchodzić do wybranych pomieszczeń). Trzymaj zawsze rękę na pulsie. Zamów urządzenie, które skutecznie wykrywa ruch w pomieszczeniu i daje Ci o tym znać!

czruchu.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania