Wyprzedaż! Detektor zalania ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Detektor zalania ZigBee HA 1.2

SHFHS1WL-M

Nowy produkt

Inteligentny dom - Smart Home.

Detektor wody ostrzega o zalaniu podłogi w pomieszczeniach.

Natychmiastowe powiadomienie na telefon.

Czujnik wody chroni twoje mieszkanie. Chroni twoich sąsiadów.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi ZigBee (SHFHS1GW-W).

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

70,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Prąd czuwania ≤5 uA
Prąd alarmu ≤30 mA
Wymiary detektora 76* 36.6* 16.5 mm

Więcej informacji

Inteligentny dom chroniony przed zalaniem

Dobrze wiesz, że nawet najlepiej chroniony dom może ulec wewnętrznym zagrożeniom, takim jak zalanie, które jest niebezpieczne z kilku względów. Woda nie powinna mieć kontaktu z urządzeniami elektrycznymi, niszczy podłogę, przedostaje się do sąsiadów, wprowadza wilgoć... Tak, zdecydowanie czujnik zalania jest dodatkiem, w który warto zainwestować, jeżeli chcesz w każdej chwili otrzymywać powiadomienia SOS o alarmowej sytuacji.

Detektor wody natychmiastowo wykrywa wodę, która wypływa na podłogę i – jeżeli w Twoim smart home znajduje się bramka WiFi ZigBee – od razu powiadamia Cię na telefon. Taki alert jest szczególnie korzystny zarówno dla Ciebie, jak i Twoich ewentualnych sąsiadów. Umożliwia błyskawiczne podjęcie działań zaradczych i uratowanie przed zniszczeniem, czego się tylko da.

Marka Heiman jest rozpoznawalna właśnie ze względu na produkcję inteligentnych urządzeń ZigBee chroniących domowe bezpieczeństwo – detektor zalania wykorzystujący czujnik wody to kolejne, które warto posiadać niezależnie od metrażu i stopnia eksploatacji mieszkania. Tam, gdzie ze względu na słabą instalację lub wysokie ciśnienie istnieje możliwość zalania wody, powinno się wprowadzić zabezpieczenie informujące o zalaniu. W końcu im szybciej podejmiesz odpowiednie kroki zaradcze, tym więcej przedmiotów odratujesz.

Detektor zainstalujesz w dowolnym pomieszczeniu, nawet piwnicy, ponieważ temperatura pracy urządzenia oscyluje pomiędzy -10 a +50 stopniami Celsjusza. Wymiar czujnika to zaledwie 7,6 x 3,6 x 1,6 cm, więc nie zajmuje dużo miejsca. Zamów już teraz, jeżeli raz na zawsze chcesz pozbyć się obaw przed skutkami zalania mieszkania!

zalanie.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania