Panel grzewczy Radius+ 550W. Grzejnik na podczerwień. Polski producent

SHF-Radius+550

Nowy produkt

Panel grzewczy z serii Radius+ o mocy 550W.
Produkt polski zaprojektowany, rozwijany i produkowany we Wrocławiu. W tej chwili ten grzejnik na podczerwień, a właściwie cała ich seria to produkty o idealnym stosunku wartości cenowej do jakości. Panele grzewcze z serii Radius+ objęte są gwarancją na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na bazie przeglądu termowizyjnego po upływie okresu gwarancji.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

640,00 zł brutto

Opis

Pobór mocy 550 W
Stopień ochrony IP44
Waga 8 kg
Napięcie zasilania 230 V
Ogrzewana powierzchnia od 4 do 9 m2
Wymiary (mm) 115 x 60 x3 cm

Więcej informacji

Opis

Panel grzewczy z serii Radius+ o mocy 550W. Jest to produkt polski zaprojektowany, rozwijany i produkowany we Wrocławiu. W tej chwili ten grzejnik na podczerwień, a właściwie cała ich seria to produkty o idealnym stosunku wartości cenowej do jakości. Panele grzewcze na podczerwień z serii Radius+ objęte są gwarancją na okres 10 lat z możliwością przedłużenia na bazie przeglądu termowizyjnego po upływie okresu gwarancji.

Panel grzewczy  działa na zasadzie długofalowej emisji ciepła w podczerwieni. Oznacza to, iż oprócz ogrzania powietrza, uzyskujemy efekt ogrzewania podczerwienią całej bryły pomieszczenia oraz dodatkowo nas samych. W praktyce ogrzane ściany, sufity i podłogi naszych pomieszczeń, oddają przyjemne ciepło do wnętrza nawet, kiedy grzejniki nie pobierają energii. Ludzie natomiast, odczuwają podwyższony komfort - identyczny z przebywaniem na nasłonecznionym obszarze (lecz oczywiście panele pozbawione są szkodliwych promieni UV).

Panele grzewcze na podczerwień eliminują dyskomfort związany z różnicami temperatur między górnymi a dolnymi partiami pomieszczeń, eliminują problem niekorzystnej wilgoci (poprzez fizyczne nagrzewanie murów), a także nie generują ruchu powietrza (kurz, drobnoustroje - ważne dla alergików). Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż w przeciwieństwie do tradycyjnych metod grzewczych, powietrze nie zostaje wysuszone, co pozytywnie wpływa na wilgotność powietrza, którym oddychamy. Dodajmy tu bardzo korzystne finansowo koszta inwestycji i eksploatacji, bezpieczeństwo użytkowania, brak skomplikowanych serwisów i napraw oraz prostotę obsługi. 

Atuty naszego rozwiązania to przede wszystkim:
- udokumentowana wydajność na najwyższym poziomie,
- szerokokątna emisja ciepła w postaci długiej fali podczerwonej (najefektywniejszy zasięg ogrzewania),
- bardzo solidna stalowa konstrukcja przy zachowaniu korzystnych gabarytów i wagi urządzeń,
- bardzo trwała i specjalnie skonstruowana, dla jeszcze większej wydajności, zewnętrzna powierzchnia grzewcza,
- solidny i bezpieczny uchwyt ścienny i sufitowy służący do montażu w zestawie gratis,
- certyfikowana klasa szczelności IP44,
- świetna izolacja tyłu urządzenia grzewczego,
- możliwość podłączenia termostatów, regulatorów różnego typu, do wyboru tutaj,

- bardzo dobre wyniki badań oficjalnych laboratoriów.

Wysoki standard wykonania naszych produktów potwierdza także fakt, iż w grudniu 2017 roku nasze panele grzewcze przeszły pozytywnie bardzo restrykcyjną formę certyfikacji jakości i bezpieczeństwa TÜV Rheinland. Badania konsumenckie wykazują, że blisko 90% ankietowanych chce sprawdzenia oraz potwierdzenia informacji o produkcie, podawanych przez wytwórców przez niezależny organ taki, jak TÜV Rheinland. Informacja o przyznanym certyfikacie zostanie zamieszczona na ogólnodostępnej platformie internetowej co potwierdza, że certyfikowany produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością. 

Ten panel grzewczy jest zwycięzcą testów wydajności, które zostały przeprowadzone, a wyniki pomiarów termowizyjnych dokładnie przeanalizowane. W teście brały wszystkie urządzenia ogólnodostępne w Kraju i Europie (między innymi panele czeskiego koncernu, importowane z Chin panele Sun Direct, Infrapower, IS, VCIR, oraz wschodnio-europejskie produkty z Ukrainy). Wyniki testów przedstawiamy do wglądu dla zainteresowanych. Panel grzewczy Radius+ 350W przeznaczony jest do samodzielnego ogrzewania pomieszczeń o powierzchni od 4 do 9 metrów kwadratowych (przy wysokości 2,5 metra).

Informacje ogólne

Model: Radius+
Produkcja: POLSKA
Kolory: biały - możliwość samodzielnej zmiany barwy
Powierzchnia: stal
Ramka: bezramowy
W zestawie: przewód elektryczny 1,9m zakończony wtyczką
Miejsce montażu: ściana lub sufit
Gwarancja: 10 lat z możliwością przedłużenia po dokonaniu przeglądu termowizyjnego po upływie okresu gwarancji.

Aby dobrać odpowiednio dobrać panele grzewcze do ogrzewania podczerwienią swoich pomieszczeń, zachęcamy do skorzystania z kreatora oferty, który w kilku łatwych krokach, przedstawi Państwu przejrzystą ofertę lub o kontakt z naszymi doradcami.

Produkty powiązane