Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N

SHFZERON

Nowy produkt

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N

drugi komplet filtrów gratis

to oczyszczacz przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 45 m2. Jego główne zalety to prostota obsługi, wysoka skuteczność oraz pomysłowy design. Niezawodne urządzenie sprawdzi się w każdym domu.

2 lata gwarancji!

Więcej szczegółów

799,00 zł brutto

Opis

Technologia filtr wstępny, filtr węglowy, TrueHEPA (99,97%)
Powierzchnia działania (m2) do 45
Przepływ powietrza (m3/h) 42/78/120/168
Sterowanie mocą elektroniczne w 4 stopniach
Moc pobierana ( W ) 3/4/6/10/40
Poziom hałasu (dB) 26/26/35/43/52
Wymiary (mm) 350x207x470
Waga ( kg ) 5

Więcej informacji

Oczyszczacz powietrza WINIX ZERO N posiada bardzo praktycznie skonstruowaną obudowę - przednia część obudowy stanowi jednocześnie filtr wstępny urządzenia. Dodatkowo w zestawie są dwa kolory – beżowy i szary, dzięki czemu możesz wybrać ten, który w danej chwili bardziej Ci pasuje, i zmienić, gdy filtr trzeba będzie wyczyścić lub… po prostu Ci się znudzi.

ZERO-N_Grey-filter-e1537544997323.png

Oczyszczanie powietrza przebiega w 3 etapach:

  1. Łatwo spieralny filtr wstępny z materiału, zaczepiany z przodu urządzenia na rzepy, w dwóch kolorach: beżowym i szarym. Wyłapuje największe zanieczyszczenia, takie jak sierść, włosy, kurz itp.
  2. Filtr węglowy neutralizuje toksyczne związki organiczne ze smogu i dymu papierosowego, w tym VOC, a także nieprzyjemny zapach. Skutecznie pozbywa się m.in. benzenu, ksylenu czy formaldehydu.
  3. Filtr True HEPA – usuwa 99,97% mikrozanieczyszczeń do wielkości 0,3 mikrometra, w tym alergenów w rodzaju pyłków kwiatowych, roztoczy, bakterii, zarodników pleśni czy pyłów PM10 i PM2.5.
  • Smart Sensor, czyli czujnik jakości powietrza – wykrywa cząsteczki wielkości 2,5 mikrometrów i więcej, takie jak kurz oraz smog.
  • Wskaźnik jakości powietrza skorelowany ze Smart Sensor – dioda LED automatycznie zmienia kolor przy zmianie jakości powietrza.
  • Tryb Auto – oczyszczacz automatycznie dostosowuje poziom pracy do jakości powietrza w pomieszczeniu.
  • Tryb nocny – pozwala na przestawienie oczyszczacza WINIX ZERO N na najniższy, najcichszy poziom.
  • Czujnik światła, gdy zapada zmierzch, automatycznie przyciemnia diody na wyświetlaczu.
  • Kontrolka wymiany filtra
  • CertyfikatyECARF (produkt przyjazny alergikom), ROHS (brak niebezpiecznych substancji), CE (bezpieczne użytkowanie), WEEE (zgodność z dyrektywą o utylizacji zużytego sprzętu), ARB Ozone (urządzenie nie wydziela ozonu).

Produkty powiązane

Pliki do pobrania