Wyprzedaż! Pilot SOS ZigBee HA 1.2 Zobacz większe

Pilot SOS ZigBee HA 1.2

SHFHS1EB-M

Nowy produkt

Pilot SOS dla bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, a czasem nawet życia.

Pilot alarmowy pozwala Ci szybko zareagować na zagrożenia najbliższych.

Przycisk bezpieczeństwa - natychmiastowe powiadomienie na telefon.

Dla poprawnego działania konieczna współpraca z Inteligentną Bramką Wi-Fi ZigBee

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

49,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Napięcie wejściowe 3V DC
Wilgotność 95%RH
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Komunikacja Sieć Zigbee ad hoc
Odporność na zakłócenia 80MHz — 1GHz 10V/m
Prąd czuwania ≤10uA
Prąd alarmu ≤30 mA
Wymiary (mm) 57.5 * 34.5* 13 mm

Więcej informacji

Gdy w grę wchodzi zdrowie, a nawet życie

Opiekujesz się dziećmi i osobami starszymi? Mimo szczerych chęci nie jesteś w stanie kontrolować ich bezpieczeństwa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Czasami zdarzają się sytuacje awaryjne, w których nie może być Ciebie obok, a bardzo młoda lub wiekowa osoba nie posługuje się telefonem komórkowym. Na szczęście może wysłać sygnał SOS – dzięki takim rozwiązaniom jak pilot alarmowy będący elementem systemu smart home.

Bramka WiFi ZigBee firmy Heiman to urządzenie definiujące inteligentny dom, więc jeżeli ją posiadasz, możesz podłączyć do systemu pilot SOS tej samej marki. Duży, czerwony przycisk warto przymocować obok łóżka lub w ogólnie widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Jeżeli wydarzy się coś złego, wystarczy nacisnąć guzik, żeby w Twoim telefonie rozległ się alarm.

Powiadomienie o zagrożeniu pozwala podjąć natychmiastowe działania – powrót do domu, telefon do sąsiadów, kontakt z służbami ratunkowymi. Jeden sygnał wyraża w tym momencie więcej niż słowa. To komunikat „pomocy!” wysłany przez kogoś, kto być może ze względu na wiek lub choroby nie może samodzielnie wezwać wsparcia ani po prostu zadzwonić.

Proste, tanie, nowoczesne rozwiązanie jest polecane każdemu, kto opiekuje się osobami nie w pełni samodzielnymi, chociaż tak naprawdę może przydać się każdemu, kto ulegnie wypadkowi lub kontuzji. Największą zaletą są błyskawiczne powiadomienia na telefon, a także banalnie prosty montaż i obsługa. Zamów i zamontuj pilot SOS, jeżeli chcesz czuwać nad bezpieczeństwem domowników nawet pod swoją nieobecność.

pilot sos.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania