SC1 wyłącznik WiFi

SHFSC1

Nowy produkt

SC1 CONTROS jest inteligentnym wyłacznikiem z WiFi oraz funkcją timera, pozwalającym sterować urządzeniami za pomocą smartfona (iOS/Android) z dowolnego miejsca oraz zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem. 

Wyłacznik SC1 współpracuje z pilotem uniwersalnym Brodalink RMpro, czujnikiem środowiska A1 oraz innymi akcesoriami firmy Broadlink.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

W magazynie

25,90 zł brutto

Opis

Temperatura pracy 0-50°C
Częstotliwość WiFi 2,4 GHz 801.11 b/g/n
Pobór mocy ≤1,1W
Prąd znamionowy 10A
Certyfikaty CE, GS, RoHS
Żywotność 50 000 włączeń/wyłączeń

Więcej informacji

Zdalne zarządzanie urządzeniami

Sterowanie urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi na odległość jeszcze nigdy nie było tak proste. Wyłącznik SC1 pozwala Ci zarządzać zasilaniem elektrycznym z każdego miejsca. Wystarczy, że w swoim urządzeniu mobilnym posiadasz dostęp do Internetu i już możesz się cieszyć korzyściami, jakie daje ten wyłącznik.

Aplikacja na tablety i smartfony pozwala jednym kliknięciem wyłączyć i włączyć prąd w danym wyłączniku SC1. W ten sposób możesz odciąć od zasilania grzejnik, klimatyzator, bojler, RTV i AGD lub inne urządzenie elektryczne na przykład, gdy jesteś na wakacjach lub wyjątkowo nie wrócisz do domu na noc. To się nazywa smart home!

Inteligentny wyłącznik, którego podstawą jest bramka WiFi pozwalająca na sterowanie z każdego miejsca na świecie, został wyposażony w szereg innych, praktycznych funkcji. Aż 3 rodzaje timera z 25 odmiennymi zadaniami mówi za siebie. Możesz cyklicznie programować  podlewanie i oświetlenie, ustawiać na czas zasilanie kuchenki elektrycznej lub po prostu odłączać prąd w wybranych godzinach. Przy okazji każda wyłącznik, który definiuje Twój inteligentny dom, jest miniaturową lampką LED, idealną do nocnego, delikatnego podświetlenia pomieszczenia.

Przydatne urządzenie ma określoną żywotność, która wynosi aż 50 tysięcy włączeń/wyłączeń i pracuje w warunkach temperatury od 0 do 50 stopni. Odpowiednio zaprojektowany kształt sprzyja umieszczeniu w dowolnym miejscu. Niewielki rozmiar nie zabiera dużo miejsca. Inteligentna wtyczka działa kompatybilnie z systemami mobilnymi iOS oraz Android. Zamów wyłączniki przejmij pełną, zdalną kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w domu!

Aplikacja "Broadlink - Universal Remote"

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

  • Zdalna kontrola sprzętu RTV/AGD z dowolnego miejsca gdzie dostępny jest internet.
  • Śledzenie statusu urządzeń sterowanych inteligentnym wyłącznikiem.
  • Lampka nocna LED oraz ochrona ładowania
  • Wspiera 3 rodzaje timerów oraz 25 zadań timera.
  • Mały rozmiar, możliwość montażu praktycznie w dowolnym miejscu!

z

Pliki do pobrania