• TAGI:
Wyprzedaż! Wtyczka inteligentna z pomiarem energii Zobacz większe

Wtyczka inteligentna z pomiarem energii

SHFWS2SK

Nowy produkt

Inteligentna wtyczka z pomiarem zużycia energii przez urządzenie.

Możliwość sterowania pracą urządzenia z dowolnego miejsca
poprzez aplikację zainstalowaną w smartfonie.

Funkcja timera.

Wtyczka działa bezpośrednio poprzez komunikację WiFi.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

99,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy -10℃ ~ +50℃
Wilgotność 95%RH
Prąd znamionowy 16A
Napięcie znamionowe 230V
Zasięg 100m (w otwartej przestrzeni)
Średni pobór mocy ≤0.5 W
Zakres pomiarowy napięcia 110 - 240 VAC
Zakres pomiarowy prądu do 16A
Zakres pomiarowy mocy do 3000W
Wymiary (mm) 79,6 x 67,9 x 59 mm

Więcej informacji

Zdalna kontrola nad zasilaniem elektrycznym

Inteligentna wtyczka, która działa w oparciu o komunikację WiFi zapewnia Ci zdalną i pełną kontrolę nad konkretną wtyczką zasilania elektrycznego. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że gdziekolwiek się znajdujesz, za pomocą aplikacji mobilnej włączysz lub wyłączysz konkretne urządzenie. Nie ma znaczenia, czy chodzi o lampkę nocną, wentylator, zamrażalnik, konsolę, czy ładowarkę do telefonu.

Smart home powinien być wyposażony w tego rodzaju wtyczki choćby z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Prezentowane urządzenie służy także jako skuteczna i przetestowana ochrona napięciowa. Dobrze wiesz, że w domu zdarzają się awarie prądu. Nie pozwól, żeby zniszczyły Twoje sprzęty elektryczne i elektroniczne, szczególnie wrażliwe na różnice napięć czy nagłe wypadki energetyczne.

Co więcej, wtyczka, którą w naszym sklepie zamówisz w relatywnie niskiej cenie, pozwala na bieżąco kontrolować pobór energii. Żaden rachunek za prąd już Cię nie zaskoczy. Zdalnie lub na miejscu będziesz wiedzieć, ile energii pochłania urządzenie podłączone do wtyczki.

Kolejnym wygodnym i nowoczesnym rozwiązaniem urządzenia jest możliwość ustawiania timera, czyli harmonogramu włączenia i wyłączenia. Niektóre urządzenia RTV i AGD uruchamiasz w stałych godzinach? Więc po co mają być podłączone do zasilania przez całą dobę? Oszczędzaj realne pieniądze i zwiększaj domowe bezpieczeństwo poprzez dodawanie do kontaktów specjalnych, inteligentnych wtyczek, takich jak produkt Heiman!

heiman wtyczka.jpgwtyczka-heiman-2.jpg

Produkty powiązane

Pliki do pobrania