SP3s Inteligentna wtyczka Smart Home z pomiarem energii

SHFSP3S

Nowy produkt

SP3s CONTROS jest inteligentną wtyczką inaczej zwaną Smart Plug z WiFi, pomiarem zużycia energii oraz funkcją timera, pozwalającą sterować urządzeniami za pomocą smartfona (iOS/Android) z dowolnego miejsca oraz zgodnie ze zdefiniowanym harmonogramem. 

Inteligentna wtyczka SP3s współpracuje z pilotem uniwersalnym Brodalink RMpro, czujnikiem środowiska A1 oraz innymi akcesoriami firmy Broadlink.

Więcej szczegółów

37 Przedmioty

W magazynie

81,00 zł brutto

Opis

Temperatura pracy 0-50°C
Częstotliwość WiFi 2,4 GHz 801.11 b/g/n
Pobór mocy ≤1,1W
Prąd znamionowy 16A
Certyfikaty CE, GS, RoHS
Żywotność 50 000 włączeń/wyłączeń

Więcej informacji

Zdalne zarządzanie urządzeniami

Sterowanie urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi na odległość jeszcze nigdy nie było tak proste. Wtyczka, którą instalujesz w dowolnym gniazdku, pozwala Ci zarządzać zasilaniem elektrycznym z każdego miejsca. Wystarczy, że w swoim urządzeniu mobilnym posiadasz dostęp do Internetu i już możesz się cieszyć korzyściami, jakie daje ta niezwykła wtyczka.

Aplikacja na tablety i smartfony pozwala jednym kliknięciem wyłączyć i włączyć prąd w danym gniazdku, do którego włożysz wcześniej inteligentną wtyczkę. W ten sposób możesz odciąć od zasilania urządzenia RTV i AGD na przykład, gdy jesteś na wakacjach lub wyjątkowo nie wrócisz do domu na noc. To się nazywa smart home!

Dodatkowym atutem wtyczki SP3s jest wbudowany miernik zużycia energii. Teraz w łatwy sposób sprawdzisz, które z urządzeń znajdujących się w domu musisz wyłączać aby obniżyć rachunki za energię elektryczną!

Inteligentna wtyczka, której podstawą jest bramka WiFi pozwalająca na sterowanie z każdego miejsca na świecie, została wyposażona w szereg innych, praktycznych funkcji. Aż 5 rodzajów timera z 26 odmiennymi zadaniami mówi za siebie. Możesz cyklicznie programować  podlewanie i oświetlenie, ustawiać na czas zasilanie kuchenki elektrycznej lub po prostu odłączać prąd w wybranych godzinach. Przy okazji każda wtyczka, która definiuje Twój inteligentny dom, jest miniaturową lampką LED, idealną do nocnego, delikatnego podświetlenia pomieszczenia.

Przydatne urządzenie ma określoną żywotność, która wynosi aż 50 tysięcy włączeń/wyłączeń i pracuje w warunkach temperatury od 0 do 50 stopni. Odpowiednio zaprojektowany kształt sprzyja umieszczeniu w dowolnym gniazdku. Niewielki rozmiar nie zabiera dużo miejsca. Inteligentna wtyczka działa kompatybilnie z systemami mobilnymi iOS oraz Android. Zamów ją i przejmij pełną, zdalną kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi w domu!

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

  • Zdalna kontrola sprzętu RTV/AGD z dowolnego miejsca gdzie dostępny jest internet.
  • Śledzenie statusu urządzeń sterowanych inteligentną wtyczką.
  • Pomiar zużycia energii 
  • Wspiera 3 rodzaje timerów oraz 25 zadań timera.
  • Mały rozmiar, wtyczka zajmuje jedynie jedno miejsce w listwie zasilającej!

SP3s_funkcje.png

Pliki do pobrania