TC2-2 wyłącznik ścienny 2-kanałowy

SHFTC22

Nowy produkt

TC2-2 dwukanałowy wyłącznik dotykowy

BroadLink TC 2 jest dotykowym panelem kontrolnym z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. 

W połączeniu z uniwersalnym pilotem BroadLink RM4 Pro istnieje możliwość sterowania oświetleniem przy użyciu smartfona.. 
Użytkownik, używając dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS może definiować harmonogramy automatycznych włączeń oraz wyłączeń. 

Więcej szczegółów

18 Przedmioty

W magazynie

81,90 zł brutto

Opis

Funkcja Kontrola dotykowa
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Moc znamionowa Max 600W, 3-200W/Kanał (EU)
Zasięg Max. 25m
Częstotliwość 50-60Hz
Użyty materiał Hartowane szkło, Poliwęglan klasy UL/V0

Więcej informacji

Oświetlenie jednym dotknięciem

Poznaj włącznik światła, dzięki które Twój inteligentny dom zawsze oświetlony dokładnie tak, jak tego chcesz. BroadLink TC 2 wykorzystuje nowoczesny, delikatny i efektowny panel dotykowy, który bez problemu skonfigurujesz z pilotem uniwersalnym BroadLink RM Pro. Oznacza to możliwość sterowania światłem nie tylko w domu, ale również na odległość, za pomocą aplikacji mobilnej w systemie Android lub iOS.

Wyłącznik światła służy także ustalaniu harmonogramów oświetlenia. Specjalne timery ułatwiają dostosowanie oświetlenia do konkretnych potrzeb. Możesz na przykład ustalić, że światło w salonie i kuchni zawsze będzie palić się pomiędzy 17 a 22 lub całe oświetlenie gaśnie po wyjściu z domu. Niezwykła wygoda, jaką daje smart dom, uwydatnia się właśnie dzięki stosowaniu takich dodatków.

Estetyczny design idzie w parze z jakością wykonania – producent zdecydował się bowiem na połączenie hartowanego szkła i poliwęglanu UL/V0. Maksymalny zasięg włącznika wynosi 25 metrów, ale jak już wiesz, możesz go sparować z inteligentnym pilotem, co daje wspaniały efekt.

Ponieważ włącznik jest delikatnie podświetlony, zawsze go zlokalizujesz, nawet przechodząc przez pomieszczenie w ciemności. Decydując się na zakup i montaż tego urządzenia, wykorzystaj przede wszystkim możliwość zaawansowanej automatyzacji i planowania oświetlenia. Za pomocą jednego dotknięcia (lub kliknięcia!) możesz wpłynąć na oświetlenie całego domu według wcześniej zaplanowanego scenariusza. To nie film science fiction, ale inteligentny dom, w którym kilka smart urządzeń znacznie poprawia komfort codziennego życia!

Aplikacja "BroadLink - Universal Remote"

BroadLink-Universal Remote

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

● Łatwa konfiguracja

   Predefiniowane ustawienia w aplikacji BroadLink-Universal Remote 
● Zdalna kontrola
   Kontroluj urządzenie z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu za pomocą aplikacji e-Control oraz bramki RM-Pro
● Harmonogramy
   Twórz własne harmonogramy włączeń i wyłączeń o określonej godzinie
● Funkcja scenariuszy
   Wyłaczenia lub włączenia oświetlenia jako część rozbudowanego scenariusza uruchamianego jednym dotykiem.
● Nowoczesny wygląd panela
   Wyłącznik zaprojektowany jest jako panel dotykowy. W odróżnieniu od wyłączników klasycznych wygląda o wiele nowocześniej. 
● Podświetlanie
   Dyskretne niebieskie podświetlenie w standardzie umożliwia łatwe zlokalizowania panelu w nocy.

Do zdalnego sterowania wymagany jest pilot RM4 pro. 

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Instrukcja TC2

Instrukcja obsługi dotykowego wyłącznika Broadlink TC2.

Pliki do pobrania (307.37k)