TC2-3 wyłącznik ścienny 3-kanałowy

SHFTC23

Nowy produkt

TC2-3 trójkanałowy wyłącznik dotykowy

BroadLink TC 2 jest dotykowym panelem kontrolnym z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. 

W połączeniu z uniwersalnym pilotem BroadLink RM4 Pro istnieje możliwość sterowania oświetleniem przy użyciu smartfona.. 
Użytkownik, używając dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS może definiować harmonogramy automatycznych włączeń oraz wyłączeń. 

Więcej szczegółów

32 Przedmioty

W magazynie

87,33 zł brutto

Opis

Funkcja Kontrola dotykowa
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Moc znamionowa Max 600W, 3-200W/Kanał (EU)
Zasięg Max. 25m
Częstotliwość 50-60Hz
Użyty materiał Hartowane szkło, Poliwęglan klasy UL/V0

Więcej informacji

Wyłącz światło, włącz wygodę

TC2-3 to włącznik światła firmy BroadLink, który polecamy ze względu na niesamowite możliwości zaawansowanego planowania oświetleniowego w smart home. Wyłącznik światła jest w pełni dotykowy, a jego design odpowiada na nowoczesne trendy dekoratorskie. Panel kontrolny posiada trzy przyciski, które dzięki delikatnemu podświetleniu są widoczne w ciemności.

Wystarczy, że połączysz urządzenie z pilotem uniwersalnym BroadLink RM Pro, a będziesz sterować oświetleniem domu z dowolnego miejsca na Ziemi – wszędzie, gdzie tylko łapiesz Internet w smartfonie lub tablecie. Oznacza to także możliwość pełnej kontroli i ustalania harmonogramu.

Inteligentny dom to taki, w którym światła mogą zapalać się według z góry ustalonego scenariusza, np. gasną po wyjściu z domu lub reagują na określone sytuacje. W tym przypadku za pomocą jednego dotknięcia możesz uczynić więcej niż za pomocą kilku klasycznych włączników.

Nowoczesny projekt wykorzystuje kombinację hartowanego szkła oraz poliwęglanu klasy UL/V0. Płaski kształt wpisuje się w kanon minimalizmu i współczesnego designu. Maksymalny zasięg włącznika to 25 metrów, więc sprawdza się nawet w większych domach. Tryby scen ułatwiają wybór najlepszych rozwiązań oświetleniowych i w pełni automatyzują włączanie oraz wyłączenia światła.

Docenisz także bezpieczeństwo – włącznik sprzyja ochronie poprzez automatyczne wyłączanie przy przeciążeniach. Urządzenia BroadLink łączą się automatycznie, wykorzystując standardy WiFi/3G/4G, dlatego sterowanie za pomocą smartfona jest więcej niż banalne. Doceń wygodę, jaką daje sterowanie oświetleniem według własnego planu!

Aplikacja "BroadLink - Universal Remote"

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

● Łatwa konfiguracja
   Predefiniowane ustawienia w aplikacji BroadLink-Universal Remote
● Zdalna kontrola
   Kontroluj urządzenie z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu za pomocą aplikacji e-Control oraz bramki RM-Pro
● Harmonogramy
   Twórz własne harmonogramy włączeń i wyłączeń o określonej godzinie
● Funkcja scenariuszy
   Wyłaczenia lub włączenia oświetlenia jako część rozbudowanego scenariusza uruchamianego jednym dotykiem.
● Nowoczesny wygląd panela
   Wyłącznik zaprojektowany jest jako panel dotykowy. W odróżnieniu od wyłączników klasycznych wygląda o wiele nowocześniej. 
● Podświetlanie
   Dyskretne niebieskie podświetlenie w standardzie umożliwia łatwe zlokalizowania panelu w nocy.

Do zdalnego sterowania wymagany jest pilot RM4 pro. 

Produkty powiązane

Pliki do pobrania

Instrukcja TC2

Instrukcja obsługi dotykowego wyłącznika Broadlink TC2.

Pliki do pobrania (307.37k)