TC2-1 wyłącznik ścienny jednokanałowy

SHFTC21

Nowy produkt

TC2-1 jednokanałowy wyłącznik dotykowy.

BroadLink TC 2 jest dotykowym panelem kontrolnym z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. 

W połączeniu z uniwersalnym pilotem BroadLink RM4 Pro istnieje możliwość sterowania oświetleniem przy użyciu smartfona.. 
Użytkownik, używając dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS może definiować harmonogramy automatycznych włączeń oraz wyłączeń. 

Więcej szczegółów

16 Przedmioty

W magazynie

76,35 zł brutto

Opis

Funkcja Kontrola dotykowa
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Moc znamionowa Max 600W, 3-200W/Kanał (EU)
Zasięg Max. 25m
Częstotliwość 50-60Hz
Użyty materiał Hartowane szkło, Poliwęglan klasy UL/V0

Więcej informacji

Włącznik światła i Twój inteligentny dom

Cechą smart home jest między innymi możliwość kontroli dotykowej i zdalnej. Zapewnia to specjalny wyłącznik światła TC 2 firmy BroadLink, w tym wariancie – jednokanałowy. Jeżeli dodasz do niego uniwersalny pilot BroadLink RM Pro, będziesz kontrolować oświetlenie za pomocą urządzenia mobilnego. Tak, to naprawdę możliwe! Przy użyciu tabletu lub smartfonu włączasz i wyłączasz światło z dala od domu albo definiujesz harmonogramy działania w poszczególnych pomieszczeniach. Aplikacje są dostępne zarówno na platformę Android, jak i iOS.

Na uwagę zasługuje nowoczesny, minimalistyczny design wykorzystujący dotykowy panel na hartowanym szkle i poliwęglanie klasy UL/V0. Bez żadnego problemu jesteś w stanie ustawić konkretne scenerie świetlne, a także połączyć włączanie i wyłącznie światła z konkretnymi godzinami lub czynnościami, np. wychodzeniem z domu. Twoje własne cele są realizowane w automatyczny, wygodny sposób.

Delikatne, niebieskawe podświetlenie ułatwia zlokalizowanie włącznika w kompletnej ciemności, a w połączeniu z pilotem RM całe sterowanie staje się dziecinnie prostą przyjemnością, odczuwaną codziennie w każdej godzinie spędzonej w domu. Postaw na maksymalny komfort. Oszczędzaj czas, energię i pieniądze. Wprowadź swój dom do krainy nowoczesności. To wszystko ułatwia tani i dostępny od ręki włącznik światła TC2, kompatybilny z aplikacją e-Control. Decyduj o tym, jak rozświetlona jest Twoja przestrzeń. W dowolnym momencie! Zamów już teraz i ciesz się prostą konfiguracją oraz wysoką efektywnością.

Aplikacja "Broadlink - Universal Remote"

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

● Łatwa konfiguracja

   Predefiniowane ustawienia w aplikacji BroadLink - Universal Remote
● Zdalna kontrola
   Kontroluj urządzenie z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu za pomocą aplikacji e-Control oraz bramki RM-Pro
● Harmonogramy
   Twórz własne harmonogramy włączeń i wyłączeń o określonej godzinie
● Funkcja scenariuszy
   Wyłaczenia lub włączenia oświetlenia jako część rozbudowanego scenariusza uruchamianego jednym dotykiem.
● Nowoczesny wygląd panela
   Wyłącznik zaprojektowany jest jako panel dotykowy. W odróżnieniu od wyłączników klasycznych wygląda o wiele nowocześniej. 
● Podświetlanie
   Dyskretne niebieskie podświetlenie w standardzie umożliwia łatwe zlokalizowania panelu w nocy.

Do zdalnego sterowania wymagany jest pilot RM4 pro. 

Pliki do pobrania

Instrukcja TC2

Instrukcja obsługi dotykowego wyłącznika Broadlink TC2.

Pliki do pobrania (307.37k)