TC2-1 wyłącznik ścienny jednokanałowy

SHFTC21

Nowy produkt

TC2-1 jednokanałowy wyłącznik dotykowy.

BroadLink TC 2 jest dotykowym panelem kontrolnym z wbudowanym dotykowym wyłącznikiem. 

W połączeniu z uniwersalnym pilotem BroadLink RM4 Pro istnieje możliwość sterowania oświetleniem przy użyciu smartfona.. 
Użytkownik, używając dedykowanej aplikacji na systemy Android oraz iOS może definiować harmonogramy automatycznych włączeń oraz wyłączeń. 

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

W magazynie

76,35 zł brutto

Opis

Funkcja Kontrola dotykowa
Napięcie znamionowe AC 110V-240V
Moc znamionowa Max 600W, 3-200W/Kanał (EU)
Zasięg Max. 25m
Częstotliwość 50-60Hz
Użyty materiał Hartowane szkło, Poliwęglan klasy UL/V0

Więcej informacji

Włącznik światła i Twój inteligentny dom

Cechą smart home jest między innymi możliwość kontroli dotykowej i zdalnej. Zapewnia to specjalny wyłącznik światła TC 2 firmy BroadLink, w tym wariancie – jednokanałowy. Jeżeli dodasz do niego uniwersalny pilot BroadLink RM Pro, będziesz kontrolować oświetlenie za pomocą urządzenia mobilnego. Tak, to naprawdę możliwe! Przy użyciu tabletu lub smartfonu włączasz i wyłączasz światło z dala od domu albo definiujesz harmonogramy działania w poszczególnych pomieszczeniach. Aplikacje są dostępne zarówno na platformę Android, jak i iOS.

Na uwagę zasługuje nowoczesny, minimalistyczny design wykorzystujący dotykowy panel na hartowanym szkle i poliwęglanie klasy UL/V0. Bez żadnego problemu jesteś w stanie ustawić konkretne scenerie świetlne, a także połączyć włączanie i wyłącznie światła z konkretnymi godzinami lub czynnościami, np. wychodzeniem z domu. Twoje własne cele są realizowane w automatyczny, wygodny sposób.

Delikatne, niebieskawe podświetlenie ułatwia zlokalizowanie włącznika w kompletnej ciemności, a w połączeniu z pilotem RM całe sterowanie staje się dziecinnie prostą przyjemnością, odczuwaną codziennie w każdej godzinie spędzonej w domu. Postaw na maksymalny komfort. Oszczędzaj czas, energię i pieniądze. Wprowadź swój dom do krainy nowoczesności. To wszystko ułatwia tani i dostępny od ręki włącznik światła TC2, kompatybilny z aplikacją e-Control. Decyduj o tym, jak rozświetlona jest Twoja przestrzeń. W dowolnym momencie! Zamów już teraz i ciesz się prostą konfiguracją oraz wysoką efektywnością.

Aplikacja "Broadlink - Universal Remote"

Ponadto urządzenie cechują następujące funkcje:

● Łatwa konfiguracja

   Predefiniowane ustawienia w aplikacji BroadLink - Universal Remote
● Zdalna kontrola
   Kontroluj urządzenie z dowolnego miejsca na ziemi z dostępem do internetu za pomocą aplikacji e-Control oraz bramki RM-Pro
● Harmonogramy
   Twórz własne harmonogramy włączeń i wyłączeń o określonej godzinie
● Funkcja scenariuszy
   Wyłaczenia lub włączenia oświetlenia jako część rozbudowanego scenariusza uruchamianego jednym dotykiem.
● Nowoczesny wygląd panela
   Wyłącznik zaprojektowany jest jako panel dotykowy. W odróżnieniu od wyłączników klasycznych wygląda o wiele nowocześniej. 
● Podświetlanie
   Dyskretne niebieskie podświetlenie w standardzie umożliwia łatwe zlokalizowania panelu w nocy.

Do zdalnego sterowania wymagany jest pilot RM4 pro. 

Pliki do pobrania

Instrukcja TC2

Instrukcja obsługi dotykowego wyłącznika Broadlink TC2.

Pliki do pobrania (307.37k)